Przedszkole Bajeczka

Ostrołęka, ul. Dobrzańskiego 19, tel. 509-059-975

Zdjęcia

  • Grupa Tygrysków spędziła dzisiejszy dzień pod hasłem „Raz, dwa, trzy – budujesz Ty!”. Dzieci wcieliły się w rolę małych konstruktorów i z dużym zaangażowaniem pracowały w grupach, tworząc różnorodne budowle z klocków. Podczas wspólnej zabawy rozwijały umiejętność współpracy, dzielenia się pomysłami oraz planowania działań. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczno-techniczną w formie ula, wykazując się kreatywnością i starannością. Grupa Tygrysków spędziła dzisiejszy dzień pod hasłem „Raz, dwa, trzy – budujesz Ty!”. Dzieci wcieliły się w rolę małych konstruktorów i z dużym zaangażowaniem pracowały w grupach, tworząc różnorodne budowle z klocków. Podczas wspólnej zabawy rozwijały umiejętność współpracy, dzielenia się pomysłami oraz planowania działań. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczno-techniczną w formie ula, wykazując się kreatywnością i starannością.
« Powrót