Zdjęcia
-
Dzisiaj w grupie misiów odbyły się zajęcia konstrukcyjne pod hasłem „Raz, dwa, trzy – budujesz Ty!”. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione klocki i z ogromnym zaangażowaniem tworzyły różnorodne budowle. Przedszkolaki budowały domy, wieże, garaże oraz wiele innych kreatywnych konstrukcji, rozwijając przy tym wyobraźnię, sprawność manualną oraz umiejętność współpracy z rówieśnikami. Podczas zabawy dzieci uczyły się planowania, cierpliwości oraz wspólnego działania. Nie zabrakło pomysłowości, radości i dumy z własnoręcznie wykonanych budowli. To był dzień pełen kreatywnej zabawy i wspaniałych konstrukcyjnych pomysłów ????
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-