Zdjęcia
-
Dziś Kropeczki wzięły udział happening \"Nasza Flaga\" organizowanym przez społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce. Jej celem jest wspólne uczczenie symboli narodowych oraz przypomnienie, jak ważne są biało-czerwone barwy. Szczególnie efektownie wyglądała długa flaga Polski rozciągnięta na ulicy Spacerowej, między mostami na Narwi. Akcja to okazja do wspólnej radości, integracji oraz edukacji patriotycznej dzieci i młodzieży.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-